UA

ОТП Валютний – новий фонд, стратегія перевірена часом

26 жовтня 2015 року почався продаж інвестиційних сертифікатів нового інтервального фонду «ОТП Валютний». Фонд є спадкоємцем фонду «ОТП Валютний», що завершив свою діяльність з одним з найкращих фінансових результатів в Україні за останні 2 роки. Стратегія, спрямована на інвестування коштів у валютні облігації та депозити, принесла інвесторам фонду 235,3% (105,6% річних) або 20,3% (9,1% річних) в доларовому еквіваленті.

Новий фонд «ОТП Валютний» використовує схожу стратегію, яка передбачає інвестування коштів клієнтів у інструменти з фіксованою дохідністю – державні облігації внутрішньої позики, номіновані в іноземній валюті, у валютні депозити та валютні ф’ючерси. Це забезпечує збереження заощаджень у випадку падіння курсу гривні, а також дає можливість отримати дохідність більшу, ніж за валютними депозитами. При цьому дохідність не залежить від строку інвестування – клієнт може щоквартально пред’явити до викупу свої цінні папери.

«ОТП Валютний» є одним з найвдаліших наших проектів, що користується великим попитом. Тому ми вирішили заснувати фонд-близнюк, що надав би інвесторам змогу ефективно, безпечно та без суттєвих обмежень інвестувати гривневі активи у валютний інструмент, а нашим старим клієнтам конвертувати кошти зі старого фонду у новий без сплати податків», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.