UA

ОТП Капітал отримав під управління професійний пенсійний фонд Магістраль

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» уклала договір про управління активами з найбільшим за кількістю учасників недержавним пенсійним фондом в Україні – професійним пенсійним фондом «Магістраль». Фонд був заснований Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України у 2006 році для недержавного пенсійного забезпечення залізничників, а також працівників транспортного будівництва.

«Залучення компанії з європейським корінням та багатим досвідом управління пенсійними активами в Україні є частиною реалізації наших цілей – посилення соціального захисту залізничників, збереження кваліфікованих кадрів для довгострокової праці в галузі. Для компаній-вкладників фонд надає інструмент розширення соціального пакету працівників та формування іміджу соціально відповідального роботодавця. Ми впевнені, що співпраця з компанією «ОТП Капітал» дозволить кваліфіковано та безпечно збільшувати пенсійні заощадження членів профспілки», - говорить Вадим Бубняк, Голова «Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України» та Голова Ради фонду «Магістраль».

Вкладниками фонду «Магістраль» на користь своїх співробітників є Державна адміністрація залізничного транспорту, Донецька, Одеська, Придніпровська, Львівська, Південно-західна та Південна залізниці.

«Ми пишаємося тим, що наша компанія отримала під управління один з найбільших в Україні професійних недержавних пенсійних фондів, що налічує 326 тисяч клієнтів з 26 млн гривен пенсійних заощаджень. Наша команда використає весь свій професіоналізм та досвід для покращення пенсійного забезпечення учасників фонду «Магістраль», - відзначає Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» з 2009 року керує активами відкритого недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія», що наразі має 43,3 млн грн активів та 9,8 тисяч учасників.

Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України було створено у 1992 році з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян. У квітні 2015 року відзначалось 110 років профспілкового руху залізничників і транспортних будівельників України.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.