UA

Відкритий пенсійний фонд «УкрсоцФонд» перейшов під управління ОТП Капітал

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» та відкритий пенсійний фонд «УкрсоцФонд» уклали договір про управління активами. Фонд був заснований у 2004 році компанією «СІБ КУА «Укрсоц-нерухомість», що входить до групи UniCredit, для забезпечення гідного рівня життя людей у пенсійному віці завдяки можливостям, що надає система недержавного пенсійного забезпечення, яка передбачає накопичення пенсійних внесків на користь учасників фонду з подальшим професійним та ефективним управлінням пенсійними активами та здійснення пенсійних виплат.

Учасниками фонду «УкрсоцФонд» наразі є 17,8 тисяч осіб, що зберігають у фонді 12,4 млн грн пенсійних коштів. Це дозволяє фонду посідати 7 місце за кількістю учасників та 16 місце за розміром активів серед відкритих недержавних пенсійних фондів в Україні.

«Стабільні інвестиційні результати та багатий досвід управління коштами недержавних пенсійних фондів дозволяють нам залучати нові фонди в управління та збільшувати загальний обсяг пенсійних активів під управлінням. Наша ціль – не тільки стати лідером на ринку недержавного пенсійного забезпечення, але й надати нашим клієнтам можливість впевнено дивитися у майбутнє та достойно жити на пенсії», - говорить Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.