UA

«ОТП Інвест+» підвів підсумки: фонд заробив інвесторам 32,8% за рік

Компанія «ОТП Капітал» розрахувалася з інвесторами фонду «ОТП Інвест+», що побажали вийти з фонду наприкінці 2015 року. За рік компанія збільшила заощадження клієнтів фонду на 32,8%, значно перевищивши ставки по банківських депозитах за відповідний термін.

«Більшість клієнтів прийняли рішення залишити кошти в фонді ще на рік, оскільки наш підхід до інвестування коштів в цьому продукті дозволяє показувати стабільно високі результати з 2012 року. Ми очікуємо, що в 2016 році наші зусилля дозволять інвесторам фонду заробити більше 25% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії «ОТП Капітал».

Фонд «ОТП Інвест+» відноситься до категорії «absolute return fund», що націлені на отримання максимальної дохідності для інвесторів незалежно від трендів на фондовому чи грошовому ринках при низькому рівні ризику. Активи фонду складаються з облігацій внутрішньої державної позики, банківських депозитів та грошових коштів. Дана стратегія добре зарекомендувала себе у попередніх періодах, показавши відмінні результати роботи: +28,2% у 2013 році та +30,5% у 2014 році.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.