UA

«ОТП Пенсія» підбив підсумки за рік: пенсійний фонд приніс учасникам 26,7% доходу та збільшив активи на 57,9%

За підсумками 2015 року активи недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» під управлінням «ОТП Капітал» зросли на 57,9% та досягли 47 млн грн. При цьому інвестиційний прибуток, розподілений серед майже 10 тисяч учасників фонду, склав 26,7% та перевищив середні банківські депозитні ставки.

Портфель фонду «ОТП Пенсія» складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку, банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів. Стабільні результати роботи фонд у з 2009 року дозволили фонду стати одним з лідерів в Україні за загальним обсягом активів, сумою пенсійних внесків та переведень з інших фондів.

«Одні з найкращих показників діяльності на ринку недержавного пенсійного забезпечення дозволяють «ОТП Пенсії» залучати все більше внесків як від старих лояльних клієнтів, так і від тих, хто тільки відкриває для себе переваги приватного пенсійного накопичення. В 2015 році фонд активно зростав також і за рахунок переведень коштів з інших НПФ. Ми очікуємо, що в цьому році такі тенденції збережуться і 2016 рік стане для фонду часом нових досягнень» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Діяльність недержавних пенсійних фондів полягає у залученні пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестуванні цих коштів з метою їхнього примноження та захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.