UA

ОТП Банк дарує клієнтам +1% до ставки по депозиту

В рамках адаптації продуктово-сервісних пропозицій до реальних потреб клієнтів і активного розвитку каналів обслуговування ОТП Банк пропонує клієнтам унікальну можливість підвищити ставку по депозиту, оформивши вклад за допомогою системи інтернет-банкінгу OTP Smart.

Таким чином, окрім всіх переваг дистанційного банкінгу в управлінні власними фінансами, клієнти мають можливість отримати додатковий 1% до ставки по таких видах вкладів у гривні:

  • Строковий депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору;
  • Строковий депозит з щомісячною виплатою відсотків;
  • Строковий депозит з правом поповнення та виплатою відсотків після закінчення дії договору.

Також, завдяки тому, що нова система інтернет-банкінгу OTP Smart передбачає широкий перелік інструментів для здійснення більшості банківських операцій оперативно і з найменшою залежністю від режиму роботи банку, клієнти зможуть оцінити безсумнівні переваги обслуговування онлайн.

«Можливість користуватися банківськими послугами без відвідування відділень сьогодні є однією з головних потреб клієнтів.  Ми завжди ставимо за мету надавати клієнтам максимальну вигоду, і тому наша пропозиція по відкриттю депозитів онлайн, разом із значною економією часу та інших ресурсів, що витрачаються на обслуговування в традиційному вигляді, забезпечує клієнтам ще й отримання додаткового доходу», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

На базі нової системи дистанційного банкінгу OTP Smart перед клієнтами відкривається ще більш широкий спектр можливостей, а також доступ до продуктово-сервісних пропозицій банку, серед яких зняття карткових лімітів, сплата рахунків, погашення кредитів, поповнення рахунків мобільних операторів, перегляд балансу та деталей рахунків, формування виписок, грошові перекази і т.і.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація