UA

ОТП Банк взяв участь у засіданні Міжнародного трейд-клубу

З метою розширення міжнародних торгівельно-економічних зв'язків, ознайомлення з економічним, експортно-імпортним та інвестиційним потенціалом регіону, а також з роботою підприємств області 14 квітня 2016 року Закарпатська торгово-промислова палата провела в Ужгороді засідання Міжнародного трейд-клубу, до якого в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився і ОТП Банк.

Традиційно, під час засідання трейд-клубу підприємці, керівництво області та представники більш ніж двадцяти торгівельно-економічних іноземних представництв мали можливість ознайомитися з економічними, експортним та науково-технічними можливостями України і Закарпатського регіону зокрема та заручитися підтримкою членів клубу в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Окремою ініціативою членів клубу в рамках засідання Міжнародного трейд-клубу є проведення ділових зустрічей з підприємцями краю. Так, керівником регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергієм Фединою було проведено зустрічі з іноземними учасниками з метою висвітлення поточної ситуації на банківському ринку України, а також наголошення важливості фінансової підтримки бізнесу, адже ОТП Банк володіє необхідним запасом міцності та готовий виступити партнером для обслуговування діючих компаній з іноземними інвестиціями та компаній, які тільки планують розпочинати свою бізнес діяльність в Закарпатській області.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація