UA

ОТП Банк взяв участь у засіданні Міжнародного трейд-клубу

З метою розширення міжнародних торгівельно-економічних зв'язків, ознайомлення з економічним, експортно-імпортним та інвестиційним потенціалом регіону, а також з роботою підприємств області 14 квітня 2016 року Закарпатська торгово-промислова палата провела в Ужгороді засідання Міжнародного трейд-клубу, до якого в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився і ОТП Банк.

Традиційно, під час засідання трейд-клубу підприємці, керівництво області та представники більш ніж двадцяти торгівельно-економічних іноземних представництв мали можливість ознайомитися з економічними, експортним та науково-технічними можливостями України і Закарпатського регіону зокрема та заручитися підтримкою членів клубу в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Окремою ініціативою членів клубу в рамках засідання Міжнародного трейд-клубу є проведення ділових зустрічей з підприємцями краю. Так, керівником регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергієм Фединою було проведено зустрічі з іноземними учасниками з метою висвітлення поточної ситуації на банківському ринку України, а також наголошення важливості фінансової підтримки бізнесу, адже ОТП Банк володіє необхідним запасом міцності та готовий виступити партнером для обслуговування діючих компаній з іноземними інвестиціями та компаній, які тільки планують розпочинати свою бізнес діяльність в Закарпатській області.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація