UA

Інформація для клієнтів щодо об’єднаної мережі «АТМоСфера»

Шановні Клієнти!

ОТП Банк завжди намагається надавати сервіс найвищого рівня. Нещодавно в мережі інтернет була комунікація щодо припинення дії об’єднаної мережі «АТМоСфера».

Ми розуміємо, що в умовах відсутності дружньої мережі банкоматів, клієнти відчуватимуть значні незручності, так як, кількість банкоматів ОТП Банку не є такою, яка б могла забезпечити потреби зняття готівки всіх клієнтів.

У зв’язку з цим, ми активно проводимо переговори:

  • з учасниками мережі АТМоСфера щодо продовження співпраці по обслуговуванню клієнтів;
  • з іншими банками України щодо об’єднання мережі АТМ.

Запевняємо Вас, що нами буде реалізовано рішення яке надасть можливість залишити пільгові умови зняття готівки в банкоматах, що належать до мережі АТМоСфера для всіх клієнтів-держателів карток ОТП Банку.

Ми дякуємо Вам, що довіряєте і співпрацюєте з ОТП Банком.

З повагою,
ОТП Банк

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація