UA

Інформація для клієнтів щодо об’єднаної мережі «АТМоСфера»

Шановні Клієнти!

ОТП Банк завжди намагається надавати сервіс найвищого рівня. Нещодавно в мережі інтернет була комунікація щодо припинення дії об’єднаної мережі «АТМоСфера».

Ми розуміємо, що в умовах відсутності дружньої мережі банкоматів, клієнти відчуватимуть значні незручності, так як, кількість банкоматів ОТП Банку не є такою, яка б могла забезпечити потреби зняття готівки всіх клієнтів.

У зв’язку з цим, ми активно проводимо переговори:

  • з учасниками мережі АТМоСфера щодо продовження співпраці по обслуговуванню клієнтів;
  • з іншими банками України щодо об’єднання мережі АТМ.

Запевняємо Вас, що нами буде реалізовано рішення яке надасть можливість залишити пільгові умови зняття готівки в банкоматах, що належать до мережі АТМоСфера для всіх клієнтів-держателів карток ОТП Банку.

Ми дякуємо Вам, що довіряєте і співпрацюєте з ОТП Банком.

З повагою,
ОТП Банк

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація