UA

Вклад «Подвійний+» від ОТП Груп: переваги депозиту та інвестиційного фонду для більшої дохідності

1 червня 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з ОТП Банком почали продаж акційного вкладу «Подвійний+», який об'єднав властивості та переваги класичного депозиту та інвестиційного фонду. Спираючись на свій міжнародний досвід, такий гібридний продукт ОТП Груп вперше запропонувала в Україні ще у 2012 році. Головна перевага такого вкладу – поєднання надійності банківських депозитів та потенційної прибутковості інвестиційних фондів.

Протягом дії акційного вкладу, що буде доступний до відкриття у відділеннях ОТП Банку до 30 червня 2016 року, у клієнтів буде можливість отримати 21% річних по 3-місячному депозиту при розміщенні такої ж суми на рік у інвестиційному фонді. Компанія ОТП Капітал, що керує активами фонду, очікує отримати дохідність, що перевищить річні депозитні ставки протягом 12-місячного періоду інвестицій. При цьому буде використовуватися консервативна стратегія збереження капіталу, що ґрунтується на інвестуванні коштів в державні облігації, а також депозити державних банків та банків з іноземним капіталом.

Під час минулої аналогічної кампанії клієнти отримали прибуток за депозитом 25% річних, дохід у інвестиційному фонді – більше 25% річних. Ці результати значно перевищили стандартні ставки, що на той момент складали 20% річних при розміщенні на 3 місяця та 18% річних при розміщенні на рік.

«Вклад «Подвійний+» наразі є дуже актуальним інструментом, за допомогою яуого ми надаємо клієнтам можливість заробити більше на короткостроковому депозиті, а також спробувати вкладення в інвестиційний фонд. Це чудова нагода отримати високу дохідність за вкладенням на 3 та 12 місяців», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.