UA

ОТП Банк розпочинає виплати коштів вкладникам ПУАТ «ФІДОБАНК»

Відповідно до підписаного Договору між АТ «ОТП Банк» та ПУАТ «ФІДОБАНК», починаючи з 24 червня 2016 року, ОТП Банк взяв на себе зобов'язання здійснювати повернення грошових коштів у рамках гарантованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб сум вкладів, залучених ПУАТ «ФІДОБАНК». Виплати проводяться вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПУАТ «ФІДОБАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Дніпропетровська або Закарпатська обл.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно по телефону звернутися до Інформаційного центру ОТП Банку та погодити призначення зустрічі у відділенні. Запис на зустріч здійснюється цілодобово за телефоном (044) 490-05-82.

Для отримання коштів під час призначеної зустрічі у відділенні ОТП Банку необхідно пред'явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям попередньо необхідно надати до ПУАТ «ФІДОБАНК» копії паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном ПУАТ «ФІДОБАНК»: 044 238 67 67 або e-mail: info@fidobank.ua.

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація