UA

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» святкує 9-річчя

26 липня 2016 року компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося дев’ять років. Наразі компанія керує активами 6-и інвестиційних та 3-х венчурних фондів, активами страхових компаній та 2-х недержавних пенсійних фондів загальним обсягом близько 285 млн грн.

За останній рік компанія наростила загальні активи під управління на 47%, значною мірою завдяки збільшенню пенсійних активів, а також за рахунок росту венчурних та страхових активів під управлінням. Зокрема, «ОТП Капітал» управляє активами найбільшого за кількістю учасників пенсійного фонду в Україні, «Магістраль», а фонд «ОТП Пенсія» став третім найбільшим відкритим фондом в Україні за обсягом активів. Компанія також продовжила поглиблювати співпрацю зі страховим ринком, що в підсумку дозволило КУА «ОТП Капітал» домінувати на ринку управління страховими активами.

Компанія приділяє велику увагу і інвестиційним фондам. Зокрема, найкращі результати показав фонд ОТП Інвест+», що заробив своїм клієнтам 32,8% річних, а абсолютним лідером за дохідністю став фонд «ОТП Валютний», що за 2 роки своєї діяльності заробив інвесторам 235,28%, захищаючи їхні кошти від девальвації.

«Останній рік був успішним для нашої компанії. Наші результати дозволи не тільки задовольнити акціонерів, але, що найголовніше, 355 тисяч людей та десятки компаній, які довіряють нам свої кошти. Ми й надалі сумлінно працюватимемо для успіху наших інвесторів на динамічному українському фінансовому ринку» - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор КУА «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.