UA

Поповнення карток ОТП Банку у партнерській мережі терміналів – безкоштовно

Невпинно розширюючи можливості доступу клієнтів до банківських послуг та одночасно дбаючи про їхню вартість, з 11 жовтня 2016 року ОТП Банк запроваджує безкоштовне поповнення карток, емітованих ОТП Банком, у мережі терміналів Банк 24.

За допомогою розгалуженої мережі з більш ніж 6 000 терміналів партнера по всій Україні користувачі отримають можливість безкоштовно, цілодобово та без вихідних, швидко та зручно поповнювати картки ОТП Банку, адже для проведення переказу достатньо ввести лише номер власної картки або картки третьої особи, емітованої ОТП Банком.

Таким чином, в умовах суттєвого розвитку безготівкових розрахунків в цілому та поширення практики проведення грошових переказів між фізичними особами зокрема, нова послуга допоможе клієнтам значно зекономити час та гроші.

Термін дії тарифу – до 31 грудня 2016 року.

«Безготівкові транзакції і перекази в інтернеті стають невід’ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, тож ми як активний учасник цього процесу, прагнемо запропонувати найкращі тарифні рішення та найбільш розгалужений доступ до сервісів європейського банку», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Ознайомитись з переліком та адресами терміналів можна на сайті ОТП Банку.

ОТП Банк пропонує клієнтам широкий спектр карткових продуктів, з урахуванням різноманітних потреб користувачів. Детальніше про пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 459-05-26, (044) 290-92-36 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація