UA

Фонд «ОТП Інвест+» заробив інвесторам 24,6% річних

Пайовий інвестиційний фонд «ОТП Інвест+» підбиває річні підсумки та надає можливість клієнтам повернути свої інвестиції. Незважаючи на низький ріст цін державних облігацій у портфелі фонду, зниження вільної ліквідності у банківській системі та дестабілізацію валютного ринку в останні місяці, компанії з управління активами «ОТП Капітал» вдалося отримати 24,6% річних для учасників фонду за минулий рік, що перевищило середні ставки за банківськими депозитами.

«Наш підхід до інвестування коштів дозволяє отримувати стабільно високі результати з 2012 року. Саме тому ми маємо велику кількість клієнтів, які постійно тримають частку свого капіталу в цьому фонді. До того ж, у період зниження банківських ставок, ми можемо заробляти для клієнтів більше – в наступному році стратегія фонду дозволить нам отримати приблизно 19% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Фонд «ОТП Інвест+» – це альтернатива річному депозиту у гривні. Фонд створений для інвесторів, що бажають отримувати максимальну дохідність при низькому рівні ризику. Активи фонду складаються здебільшого з облігацій внутрішньої державної позики, а також з банківських депозитів та грошових коштів. Ця стратегія добре зарекомендувала себе у попередніх періодах: +28,2%, +30,5% та +32,8% річних у 2013-2015 рр.

З 5 по 23 грудня 2016 року відбувається залучення нових інвестицій у фонд «ОТП Інвест+» на наступний рік.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.