UA

Важливо про погашення беззаставних кредитів інших клієнтів

Шановні клієнти,

сервіс погашення беззаставних кредитів іншим клієнтам Банку через меню "Внутрішньобанківські перекази" тимчасово недоступний. Замість цього просимо тимчасово використовувати відповідну сторінку на сайті Банку.

Нагадуємо, що власний кредит можна погасити у штатному режимі (обрати кредит >> натиснути кнопку "Погасити кредит").

Про відновлення сервісу буде повідомлено додатково.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація