UA

Активи фонду «ОТП Пенсія» зросли на 90% у 2016 році: рекордні надходження, приєднання конкурента та вдалі інвестиції

Недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» за підсумками 2016 року збільшив активи під управлінням на 90,5%, до 89,5 млн грн, кількість учасників фонду збільшилася втричі – до 29 400 чоловік.

Важливим фактором зростання активів стало залучення коштів у фонд – за рік фонд отримав 19,7 млн грн нових внесків та переведень з інших пенсійних фондів. Також великий вплив як на активи, так і на клієнтську базу мало приєднання «УкрсоцФонду», що додало ще 14 млн грн активів та 18 000 учасників до фонду «ОТП Пенсія».

Інвестиційна стратегія фонду «ОТП Пенсія», що передбачає вкладення у найбільш надійні фінансові інструменти – банківські депозити, державні та банківські облігації – забезпечила учасникам 17,6% прибутку за рік, перевищивши показник офіційної інфляції - 12,4%.

У минулому році фонду також вдалося суттєво розширити мережу обслуговування – «ОТП Банк» почав пропонувати фонд «ОТП Пенсія» у своїх відділеннях по всій Україні.

Досягнення 2016 року та стабільні результати роботи з 2009 року дозволили фонду «ОТП Пенсія» увійти у ТОП-3 найбільших за активами відкритих пенсійних фондів в Україні.

«Минулий рік став для фонду «ОТП Пенсія» найбільш динамічним за всю його історію. Ми отримали рекордні надходження та в рази збільшили клієнтську базу. Поки в країні продовжують обговорювати доцільність пенсійної реформи, ми вже створюємо та збільшуємо приватні пенсійні заощадження наших клієнтів», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

«ОТП Пенсія» залучає пенсійні внески від фізичних та юридичних осіб, інвестує ці кошти з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійснення пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. «ОТП Пенсія» було визнано лідером з відкритості серед недержавних пенсійних фондів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.