UA

ОТП Банк виступив партнером програми автокредитування «Hyundai Finance»

З метою розширення можливостей українців стати власниками нового автомобілю, компанія «Хюндай Мотор Україна», СК «Арсенал Страхування» та АТ «OTП Банк» реалізували нову кредитну програму «Hyundai Finance», що пропонує найвигідніші на українському ринку умови придбання автомобілів Hyundai у кредит.

Кредитна програма «Hyundai Finance» відкриває перед клієнтами можливість обрати будь-яке авто з усього модельного ряду Hyundai, оформити кредитну заявку на його придбання в усіх дилерських центрах Hyundai або у відділеннях ОТП Банку в Україні та отримати оптимальні умови фінансування.


Переваги кредиту на автомобіль від ОТП Банку за програмою «Hyundai Finance»:

  • отримання рішення щодо можливості оформлення кредиту протягом 8 годин;
  • сума кредиту – до 1 000 000 гривень;
  • термін кредитування – до 7 років (84 місяці);
  • початковий внесок – від 10%;
  • можливість вибору зручної відсоткової ставки, залежно від початкового внеску та обраного терміну кредитування;
  • відсутність комісій.

«Прагнучи надавати клієнтам найактуальніші та найвигідніші фінансові продукти, ми невпинно працюємо над розширенням переліку пропонованих послуг, і встигли переконатися в ефективності розвитку партнерських програм. Завдяки спільним зусиллям компаній-флагманів своїх галузей наші клієнти отримують можливість стати власниками нового автомобілю на найоптимальніших умовах», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

СК «Арсенал Страхування» – компанія №1 на національному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн грн. Середній термін виплат з масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація