UA

ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара»

ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара»

В рамках церемонії нагородження переможців 20-го щорічного фінансового рейтингу тижневика БІЗНЕС «Фінансовий Оскар - 2016», за підсумками якого визначено кращих учасників фінансового сектора країни, голова правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач був нагороджений дипломом в номінації «Банкір року».

На думку організаторів рейтингу, за час роботи в Україні з 2012 року за паном Хак-Ковачем закріпився імідж відкритого публічного банкіра, відмінного комунікатора і активного учасника суспільного життя і життя банківського співтовариства. Будучи членом ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Тамаш Хак-Ковач бере участь в діяльності профільних комітетів і робочих груп асоціації.

Під керівництвом Тамаша Хак-Ковача ОТП Банк став однією з найбільших фінустанов із західним капіталом, які залишилися в Україні, а також одним з перших банків, що перевернули кризову сторінку і адаптувалися до нових реалій. Не випадково ОТП Банк відзначений відразу в декількох номінаціях рейтингу.

Так, активні позиції ОТП Банку в сфері споживчого кредитування, зокрема, оптимальні для ринку умови кредитування готівкою, а також кредитування на покупку авто, удостоїли банк срібла номінації <«Драйвер споживання».

Поєднуючи західну надійність з належним сервісом і одночасно пропонуючи вкладникам конкурентні цінові умови, ОТП Банк заслужив у населення, навченого гірким досвідом "банкопаду", високих оцінок в номінації «Вибір населення».

Фокус ОТП Банку на роботі з представниками агробізнесу з наданням повного спектру послуг та якісного обслуговування з урахуванням широких можливостей фінансування, дозволив банку увійти у ТОП-3 номінації «Аграрний банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація