UA

Пенсійний фонд «ОТП Пенсія» відтепер в мережі фінансових консультантів «ОВБ Алфінанц Україна»

Відтепер укласти пенсійний контракт з фондом «ОТП Пенсія» та почати пенсійне накопичення можна в мережі представництв компанії ОВБ по всій Україні та через фінансових консультантів компанії.

Концерн «OVB» надає послуги високоякісного фінансового консалтингу в 14 країнах Європи. В Україні концерн вже 10 років представлений компанією «ОВБ Алфінанц Україна», що має 29 регіональних представництв та понад 100 професійних фінансових консультантів.

«Компанія «ОВБ» стала одним із перших фінансових брокерів в Україні, що почав пропонувати своїм клієнтам участь у недержавному пенсійному фонді. Це демонструє стратегічне бачення компанії щодо розвитку цього виду пенсійного накопичення та комплексний підхід при наданні консультацій. Це запорука фінансової стабільності та благополуччя клієнтів», - відзначає Віталій Дишловий, керівник Департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

«Ми раді поширити нашу співпрацю з групою компаній ОТП на український ринок. На ринку, де порівняно з європейським ринком кількість надійних фінансових інструментів для заощаджень є обмеженою, співпраця з компанією «ОТП Капітал» в сфері недержавного пенсійного забезпечення дозволить розширити спектр фінансових інструментів, які ми використовуємо для надання комплексних фінансових консультацій нашим клієнтам», - зазначив Дмитро Малик, директор ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна».

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. Портфель фонду складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку - банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

Компанія «ОВБ Алфінанц Україна» належить до концерну ОВБ, який був заснований в 1970 році в м. Кельн і представлений в 14 країнах Європи. Концерн ОВБ є провідним постачальником фінансових послуг та високоякісного комплексного фінансового консалтингу. Діяльність в Україні була розпочата в 2007 році. Наразі компанія має 29 представництв та понад 100 фінансових консультантів в Україні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.