UA

Поповнити картку ОТП Банку стало ще простіше!

Шановні клієнти,

З радістю повідомляємо, що поповнити картку ОТП Банку стало ще простіше!

Відтепер окрім кас відділень, Cash-in банкоматів ОТП Банку, сервісу грошових переказів на сайті банку та терміналів самообслуговування мережі партнера «Сіті24», ви також можете поповнювати картки ОТП Банку в терміналах самообслуговування ПриватБанку.

Ця послуга для вас є абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ!

Поповнення картки відбувається миттєво, кошти стають доступними для використання відразу після проведення операції.

Ми і далі робитимемо користування продуктами ОТП Банку ще простішим та зручнішим!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація