UA

ОТП Банк підтримує виставку "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії" в Ужгороді

Напередодні Різдвяних свят, ОТП Банк презентує до відвідування глядачів персональну виставку Оксани Лібак "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії".

Оксана Лібак є членом спілки дизайнерів України, керівником гуртка оригамі ЗОЦНТТУМ, методистом МАНу, активним мистецьким діячом західноукраїнського регіону.


ОТП Банк підтримує виставку Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії в Ужгороді

Виставка проходить під егідою Посольства Японії в Україні – в залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту з 27 грудня 2017 р. до 15 січня 2018 року. Урочисте відкриття виставки відбудеться 27 грудня о 15.00.

«На мій погляд, дана виставка є дуже цінною і цікавою саме через те, що вона творчо розмістилася на перехресті двох культур (японської і української), поєднала минуле і сучасність, втілила один із проявів мистецького потенціалу нашого талановитого регіону», - відзначив Сергій Федина, керуючий Регіональним відділенням АТ "ОТП Банк" в м. Ужгороді.

Ужгородка Оксана Лібак з любов’ю до дітей і до улюбленої справи навчає своїх учнів мистецтва оригамі, яке гармонізує мисленнєве і емоційне сприйняття світу, розвиває прострове мислення, дрібну моторику, вчить концентрації і наполегливості.

Саме завдяки поєднанню естетичного і навчального змісту, виставку "Оригамі по-українськи. Різдвяні фантазії" в Ужгороді» рекомендована до відвідування різним віковим категоріям, і зокрема – дітям!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація