UA

ОТП Лізинг збільшує лізинговий ліміт до $3млн одному з провідних агрохолдингів України – групі компаній Cygnet для фінансування техніки

На початку 2018 року компанія ОТП Лізинг відкриває новий ліміт на фінансування техніки Case по партнерській програмі для великого агрохолдингу Cygnet (Сігнет). Загальна сума ліміту для компанії вже становить $ 3 млн. Сігнет – один з перших клієнтів ОТП Лізинг, який користується багатьма продуктами OTP Group і постійно розширює ліміти.

Володимир Бондаренко, фінансовий директор агрохолдингу Cygnet: «У 2012 році ОТП Лізинг було першою фінансово-кредитною установою, яка відкрила фінансування нашій молодій, на той час ще невідомій на ринку України, компанії. В подальшому ми постійно мали підтримку та доступне фінансування наших інвестиційних проектів з боку ОТП, в тому числі у 2014-2015 роках, коли значна частина фінансових гравців або тимчасово припинила фінансування інвестиційних проектів, або взагалі пішла з ринку. Ми постійно відчуваємо орієнтованість наших партнерів на результат, готовність виводити на ринок нові продукти та працювати з усіма видами техніки. У 2018 році ми плануємо значну частину ліміту використати у формі 48-місячного оперативного лізингу, що дасть додаткові переваги, а саме: повернення техніки після закінчення терміну лізингу по за наперед встановленою ціною і змогу купити нову, без необхідності продавати б/в техніку на ринку. Таким чином, ми оптимізуємо грошовий потік компанії, концентруємо увагу і ресурси на основному бізнесі, а всі додаткові турботи щодо подальшої реалізації б/в техніки бере на себе ОТП Лізинг».

«Я вважаю Володимира Бондаренко одним з кращих фінансових директорів на аграрному ринку України. Ми дуже раді нашій багаторічній співпраці, дуже раді, що в 2018 році зробимо разом новий проект на $ 1,5-2 млн. Такі лояльні клієнти як Сігнет дозволяють нам залишатися лідером лізингового ринку України», - Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

ТОВ «ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Європі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює у всіх сегментах ринку з провідними виробниками техніки, спецтехніки та автотранспорту, надаючи послуги лізингу.

Група компаній "Сігнет" – агрохолдинг, який був заснований в 2011 році. Обробляє понад 24,2 тис. га в центральній частині України: Житомирській і Вінницькій областях, має власний елеватор та цукровий завод.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація