UA

Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року

За підсумком 2017 року відкритий фонд «ОТП Класичний» під управлінням КУА «ОТП Капітал» приніс своїм інвесторам 15,33% доходу. Фонд «ОТП Класичний» - спеціалізований фонд грошового ринку, що передбачає інвестування коштів клієнтів у найбільш консервативні інструменти – банківські депозити та державні облігації. При цьому інвестори мають можливість щоденного виходу з фонду, а термін інвестування не обмежений.

«Фонди грошового ринку в усьому світі є основою будь-якого інвестиційного портфелю. Це найбільш консервативний та стабільний вид інвестиційних фондів, що за рівнем ризику відповідає депозитам. В Україні, в поточних умовах зниження депозитних ставок, саме фонди грошового ринку дають можливість отримувати більшу дохідність, ніж по депозитах, при тому самому рівні ризику. Оскільки «ОТП Класичний» є відкритим фондом, що дає його інвесторам абсолютну ліквідність, то його можна порівняти з депозитом з вільним зняттям та поповненням», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Інвестиційні фонди – це найпростіший інструмент для інвестування, головна мета якого – об’єднати капітал багатьох людей та ефективно його інвестувати. Активи інвестиційного фонду належать його інвесторам на правах спільної власності, а участь кожного інвестора в фонді підтверджується володінням цінними паперами фонду. Для ефективного інвестування фонд має всі можливості – професійних керуючих, аналітиків, системи ризик-менеджменту і, найголовніше, достатньо ресурсів для проведення масштабної диверсифікації, інвестуючи одразу в десятки різних фінансових інструментів для зменшення ризиків. Прибутки від інвестиційної діяльності збільшують вартість фонду та його цінних паперів. Інвестор фіксує свій прибуток при зворотному продажу своїх цінних паперів за поточною ціною.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.


Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.