UA

ОТП Банк і ОТП Капітал залучили рекордні 34,7 млн грн в унікальний гібридний вклад «Подвійний результат»

За підсумками кампанії із залучення коштів до вкладу «Подвійний результат» ОТП Банк та компанія з управління активами ОТП Капітал спільно залучили рекордні 34,7 млн грн. Вклад, що поєднує банківський депозит та інвестиційний фонд у рівних пропорціях, є унікальним для України та пропонується ОТП Групою з 2012 року. Такий вклад дозволяє клієнту отримати підвищену ставку за депозитом і додатковий дохід від інвестицій в інструменти фінансового ринку.

Під час цієї кампанії вклад передбачав 15% річних за 3-місячним депозитом в АТ «ОТП БAHR» за умови розміщення такої ж суми на рік в інвестиційний фонд під управлінням «ОТП Капітал». Кошти клієнтів у фонді вкладаються в державні облігації, що наразі приносять близько 16% річних. Прибуток, отриманий від інвестиції в фонд буде виплачуватися інвесторам у вигляді дивідендів, що дозволить знизити податок на доходи фізичних осіб вдвічі, до 9%.

«Ми завжди готові запропонувати нестандартні для українського ринку продукти задля задоволення поточних потреб наших клієнтів. Результати продажів вкладу «Подвійний результат» свідчать про те, що українці готові використовувати нові інвестиційні можливості на тлі відносно низьких депозитних ставок. Тішить, що клієнти все більше долучаються до світової практики інвестування та накопичення. Для цього ми маємо цілу лінійку фондів, які дозволяють клієнтам обрати ефективний інвестиційний інструмент, що відповідає їхнім цілям», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

КУА «ОТП Капітал» постійно пропонує інвестиційні фонди з різними інвестиційними стратегіями. Так, за результатами 2017 року, фонд «ОТП Класичний» з консервативною стратегією приніс своїм інвесторам 15,3% річних, фонд «ОТП Валютний», що інвестує кошти виключно у валютні інструменти, заробив 5,8% річних в доларі, а «ОТП Фонд акцій» відзначився зростанням в 45,2% річних.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.