UA

Компанії ОТП Капітал виповнилося 11 років

Компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося 11 років. З 2007 року в українській ОТП Групі компанія відповідає за управління активами інвестиційних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.

За останній рік компанія наростила загальні активи під управлінням на 34%, до 1,47 млрд грн. Зокрема, найкращу динаміку показав напрямок венчурних фондів, де компанія отримала в управління 4 нових фонди. Іншим лідером є сектор управління активами страхових компаній, який зріс вдвічі через отримання додаткових коштів під управління.

Традиційно компанія приділяє велику увагу продуктам з публічною пропозицією. Напрямок інвестиційних фондів, що пропонують більше свободи у виборі горизонтів інвестування та зазвичай мають вищу дохідність, ніж у банківських депозитів, зріс на 65%, завдяки збільшенню попиту на альтернативні інструменти інвестування в Україні. Напрямок управління недержавними пенсійними фондами, за допомогою яких клієнти накопичують кошти на пенсію, є другим за обсягом активів в компанії. За останній рік «ОТП Капітал» не тільки активно нарощував активи та клієнтську базу свого флагманського пенсійного фонду «ОТП Пенсія», але й отримав під управління вже третій недержавний пенсійний фонд – «ФріФлайт».

«Ми спостерігаємо постійне підвищення попиту на наші продукти та послуги як серед приватних осіб, так і серед корпоративних клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для досягнення цілей наших клієнтів, популяризації європейських практик вкладення грошей та росту довіри до інвестування в Україні», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.