UA

ОТП Банк дарує 500 гривень при відкритті Акційного депозиту

З 1 жовтня по 30 листопада 2018 року включно клієнти можуть відкрити строковий Акційний депозит та отримати 500 грн у подарунок. Для цього достатньо завітати до найближчого відділення ОТП Банку або скористатися можливістю дистанційного відкриття депозиту онлайн за допомогою інтернет-банкінгу OTP Smart.

У рамках Акційного депозиту діють наступні умови:

  • депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору;
  • мінімальна сума вкладу – 20 000 грн;
  • строк депозиту – 4 місяці (120 – 125 днів);
  • відсоткова ставка – 12%;
  • можливість поповнення мінімум на 1 000 грн;
  • валюта депозиту – гривня.

Додаткові умови:

  • у період строку дії депозиту, клієнту необхідно зробити безготівкові розрахунки за будь-якими картками, емітованими ОТП Банком, на суму 1 000 грн в місяць або на загальну суму 5 000 грн та більше за 4 місяці;
  • під безготівковими розрахунками маються на увазі розрахунки карткою в торговельно-сервісній мережі в Україні та поза її межами і розрахунки карткою в мережі Інтернет.

Подарункові 500 грн клієнт отримує протягом 5-ти банківських днів з дати відкриття Акційного депозиту на поточний або картковий рахунок учасника Акції, відкритий в АТ «ОТП БАНК». Важливо, що 500 грн можуть бути нараховані учаснику Акції лише один раз в межах 31 календарного дня з дати відкриття Акційного депозиту.

Більше інформації про Акційний депозит можна дізнатися за посиланням: https://www.otpbank.com.ua/landing-page/promo-deposit/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація