UA

Активи пенсійного фонду «ОТП Пенсія» перевищили 150 млн грн

Недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія», засновником якого є ТОВ «КУА «ОТП Капітал», продовжує активно зростати: активи фонду перевищили показник 150 млн грн. Це стало можливим завдяки збільшенню активних вкладників, регулярним поповненням, а також завдяки високій дохідності, яку генерує фонд.

«Ми продовжуємо активно працювати над розвитком нашого фонду. Останнім часом перед нами стояло завдання розширити канали продажів. І ми пишаємося результатами, адже за декілька попередніх років нам вдалося активізувати мережу ОТП Банку, підключити зовнішнього партнера – фінансового консультанта «ОВБ Алфінанц Україна» та підписати угоду з «Приват24» для оформлення контрактів через їхню систему інтернет-банкінгу. Все це разом дозволяє залучати наразі 600-800 нових клієнтів щомісячно,– зазначила Наталя Меженська, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал». – Не меншу увагу ми приділяємо покращенню сервісу, перш за все, за рахунок розширення можливостей поповнення пенсійних рахунків. Відтепер учасники фонду «ОТП Пенсія» можуть здійснювати внески без комісії не лише через ОТП Банк, але й через сервіс онлайн-платежів IPay. Клієнти ПриватБанку, наприклад, мають можливість поповнювати свої пенсійні рахунки через інтернет-банкінг «Приват24». Варто згадати також про унікальну перевагу для клієнтів ОТП Банку – про можливість обміну накопичених балів по програмі Mastercard Rewards. Такого досвіду ринок недержавного пенсійного забезпечення ще не мав. Загалом, середній місячний розмір надходжень до фонду складає 1,4 -1,5 млн грн».

Стабільні показники роботи та зростання пенсійного фонду ще раз підтверджують, що довгострокові накопичення в Україні можуть бути надійними та ефективними. Мовою цифр: з 2008 року фонд згенерував своїм учасникам 322% доходу, у середньому це – близько 16% у рік. Отже, комплексно усі кроки фонду роблять продукт доступнішим, зрозумілішим та привабливішим для споживача.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.