UA

У другому кварталі 2019 року ОТП Банк наростив прибуток до 1,26 млрд грн

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками другого кварталу 2019 року ОТП Банк продовжив вести прибуткову операційну діяльність з позитивним фінансовим результатом у розмірі     468,98 млн грн, наростивши прибуток з початку року до 1,26 млрд грн.

Чистий комісійний дохід ОТП Банку у звітному періоду склав 300, 2 млн грн, покращивши результат на   33,8 млн грн аналогічного періоду минулого року (266,4 млн грн). Чистий процентний дохід АТ «ОТП БАНК» у звітному періоді склав 882,3 млн грн, досягнувши 1,79 млрд грн накопичувальним підсумком з початку року.

На фоні пожвавлення економічної активності в цілому і попиту на кредитний ресурс, зокрема, за результатами другого кварталу 2019 року, кредитний портфель ОТП Банку збільшився на 1,26 млрд грн, склавши 29,39 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб, додавши 1 млрд грн за квартал, склав 19,7 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, за підсумками другого кварталу склав 9,7 млрд грн, що являє собою приріст на 173 млн за квартал.

Приріст залишків на рахунках фізичних осіб нараховує 12,75 млрд грн (+971,9 млн грн за квартал), обсяг коштів юридичних осіб – 16,3 млрд грн (+876,75 млн грн за квартал). Загальний депозитний портфель ОТП Банку в кінці 2-го кварталу досяг 29 млрд грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 2-го кварталу 2019 року склали 36,8 млрд грн.

«Завдяки успішному другому кварталу ми стали значно ближче до нашої фінансової мети: подвоїти кредитний портфель до 2020 року (у порівнянні з 2016 роком), – зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП БАНК». – Окрім того, з 1 липня банк увійшов до списку системно важливих банків. Такий статус, звичайно, не передбачає ніяких додаткових привілеїв, але доводить, що ми робимо значний внесок в розвиток української банківської системи та економіки загалом. ОТП Банк – один з небагатьох банків, який обіймає провідні позиції в співвідношенні зростання в роздрібному і корпоративному бізнесі».

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 2-го кварталу склав 6,14 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 200 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 1 липня 2019 року зафіксували на рівні 20,35% (при нормативі не менше 10%).

Показник поточної ліквідності ОТП Банку склав 60,34%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація