UA

Унікальний вклад «ОТП Подвійний» від OTP Group: поєднання депозиту та інвестиційного фонду

ОТП Банк та ОТП Капітал пропонують спільний акційний продукт – вклад «ОТП Подвійний», що поєднує 3-місячний депозит від ОТП Банку та 12-місячний інвестиційний фонд від «ОТП Капітал». Сума вкладу розподіляється на дві рівні частини між цими складовими. Цей вклад дозволяє клієнту отримати підвищену ставку за депозитом і додатковий дохід від інвестицій в інструменти фінансового ринку.

Вклад «ОТП Подвійний» передбачає фіксовану підвищену відсоткову ставку за депозитом – 15% річних, а також можливість одержати додатковий дохід від участі у фонді, що інвестує кошти у популярний та надійний інструмент – облігації внутрішньої державної позики. Наразі такі облігації приносять близько 17% річних.

Додатковою перевагою є вдвічі менші податки на прибуток від фонду, що виплачується у вигляді дивідендів та оподатковується за ставкою 9% (+1,5% військового збору). Таким чином клієнти можуть щороку отримувати дивіденди за підсумками минулого періоду та продовжувати свою участь у фонді ще на рік або забирати кошти.

«Ми намагаємося поширити серед наших клієнтів звичайну для європейських країн практику інвестування в цінні папери. Саме тому вклад «ОТП Подвійний» для багатьох стає успішним стартом для подальшої постійної роботи з інвестиційними фондами», – говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Пропозиція вкладу діє до 4 жовтня, загальний обсяг якої обмежений.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.