UA

Новий період розміщення фонду ОТП Інвест+ розпочато

У грудні компанія «ОТП Капітал» розпочинає новий період залучення коштів до інвестиційного фонду «ОТП Інвест+». Фонд відноситься до категорії «absolute return fund», ціллю якого є отримання високої дохідності при низькому рівні ризику за рахунок використання максимально дохідних інструментів фондового ринку. Така стратегія фонду добре зарекомендувала себе у попередні періоди і ще раз підтвердила свою ефективність у 2019 році, продемонструвавши дохідність більше 17% річних.

Наразі нові та існуючі інвестори можуть збільшити свої інвестиції, придбавши інвестиційні сертифікати фонду «ОТП Інвест+» до 27 грудня 2019 року. Умови інвестування максимально прості:

  • мінімальна сума – 50 000 гривень;
  • інвестиційний період – 1 рік.

При цьому існує можливість щорічної пролонгації строку інвестування, що дозволяє відстрочити сплату податків та отримати додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків.

Інвестиційна стратегія фонду «ОТП Інвест+» на наступний рік передбачає інвестування близько 55% активів фонду в облігації внутрішньої державної позики, до 35% – у банківські депозити та ще 10% – у акції «Райффайзен банку Аваль», що демонструють стале зростання курсу та високий рівень дивідендів.

«Ми очікуємо, що низхідні тренди дохідностей за усіма інструментами продовжаться і в наступному році. Передбачаючи таке зниження, ми підготувалися до нового інвестиційного періоду фонду «ОТП Інвест+» та заздалегідь забезпечили наявність в портфелі облігацій з високою дохідністю та депозитів з підвищеною ставкою. Збалансований портфель з ліквідних та високодохідних інструментів забезпечать учасникам фонду прибуток і в наступному періоді», – говорить Юрій Олексієнко, керівник департаменту з інвестиційної діяльності компанії «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.