UA

До уваги юридичних осіб, які обслуговуються в ОТП Банку!

Під час карантину ОТП Банк продовжує роботу в звичному режимі, частина співробітників виконує свої обов'язки віддалено, але менеджери, які працюють безпосередньо з клієнтами, продовжують роботу в офісах і відділеннях банку.

Віднедавна ОТП Банк перейшов на нову систему дистанційного обслуговування юридичних осіб - «Сlick OTPay», яка дозволяє за допомогою декількох кліків здійснювати увесь спектр банківських операцій. Простий зрозумілий інтерфейс забезпечує полегшений режим управління рахунками. Окрім того, через мобільні додатки «Сlick OTPay» на базі IOS і Android користувачі мають можливість з дому здійснювати платежі швидко та надійно.

Для безпеки клієнтів під час карантину банк презентує новий сервіс для юридичних осіб – відкриття поточних рахунків без відвідування банку. Розуміючи, що бізнесу складно пережити період вимушеного простою і відновитися, АТ «ОТП Банк» презентує новий тарифний пакет «Лояльний», який передбачає 3 місяці безкоштовного обслуговування та можливість тестування переваг нової системи «Сlick OTPay».

Попри пандемію та складну ситуацію для бізнесу банк підтримує стратегічно важливі галузі й продовжує фінансування підприємств, діяльність яких пов’язана з агро-виробництвом, торгівлею, переробкою та виробництвом продуктів харчування, фармацевтикою та аптечним бізнесом.

Як фінустанова з високим рівнем стандартів та соціально-корпоративною відповідальністю, ОТП Банк готовий завжди бути надійним фінансовим партнером у цей непростий період. Залишити заявку на відкриття рахунку і консультацію менеджера можна на сайті банку за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація