UA

ОТП Банк увійшов до складу Комітету оверсайту Українського індексу міжбанківських ставок UIIR

У квітні 2020 року Національним банком України створений Комітет оверсайту (нагляду) Українського індексу міжбанківських ставок UIIR.

Український індекс міжбанківських ставок UIIR – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими операціями, пов'язаними з наданням (розміщенням) гривневих ресурсів, яка надає учасникам ринку об’єктивний індикатор вартості гривневих ресурсів на міжбанківському ринку України. Зазначимо, що зараз UIIR є індикатором рівня гривневих міжбанківських процентних ставок для цілей процентної політики.

Комітет оверсайту UIIR розглядатиме та вирішуватиме питання, пов’язані із визначенням, адміністрацією та контролем UIIR: розглядатиме претензії, оцінюватиме репрезентативність UIIR, результат аудиту, наглядатиме за системою внутрішнього контролю. Найближчі питання стосуватимуться аналізу репрезентативності UIIR та модернізації його методики.

До Комітету входять 7 представників – 4 представника НБУ та 3 представника від банківської спільноти, одним із яких обрано фахівця ОТП Банку Антона Коваленка, директора Департаменту казначейства та фінансових установ АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація