UA

ОТП Банк увійшов до складу Комітету оверсайту Українського індексу міжбанківських ставок UIIR

У квітні 2020 року Національним банком України створений Комітет оверсайту (нагляду) Українського індексу міжбанківських ставок UIIR.

Український індекс міжбанківських ставок UIIR – середньозважена процентна ставка за міжбанківськими операціями, пов'язаними з наданням (розміщенням) гривневих ресурсів, яка надає учасникам ринку об’єктивний індикатор вартості гривневих ресурсів на міжбанківському ринку України. Зазначимо, що зараз UIIR є індикатором рівня гривневих міжбанківських процентних ставок для цілей процентної політики.

Комітет оверсайту UIIR розглядатиме та вирішуватиме питання, пов’язані із визначенням, адміністрацією та контролем UIIR: розглядатиме претензії, оцінюватиме репрезентативність UIIR, результат аудиту, наглядатиме за системою внутрішнього контролю. Найближчі питання стосуватимуться аналізу репрезентативності UIIR та модернізації його методики.

До Комітету входять 7 представників – 4 представника НБУ та 3 представника від банківської спільноти, одним із яких обрано фахівця ОТП Банку Антона Коваленка, директора Департаменту казначейства та фінансових установ АТ «ОТП БАНК».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація