UA

Вклад «Подвійний результат»: висока прибутковість та європейська надійність

Минулого тижня завершився черговий інвестиційний період фонду «ОТП Подвійний результат», що є частиною сумісного продукту компанії ОТП Капітал та ОТП Банк.

Цього року фонд традиційно показав високі результати діяльності – близько 17% річних для інвесторів.  Важливою перевагою даного фонду є й те, що дохід виплачується у вигляді дивідендів, тому оподатковується за значно нижчою ставкою податку на доходи фізичних осіб: 9%  замість 18%. Така податкова перевага дозволяє збільшити чисту дохідність інвестиції.

Наразі ОТП Капітал вже підсумовує результати попереднього року, а також  оголошує новий період розміщення, який триватиме з 27 травня 2020 року до 26 червня 2020 року. Традиційно вклад буде складатися з двох частин:

  • 3-х місячного депозиту від ОТП Банк;
  • інвестиції терміном до 12 місяців у пайовий інвестиційний фонд «ОТП Подвійний результат» від ОТП Капітал.

Депозитна частина вкладу принесе клієнтам 11% річних, а гроші, вкладені у фонд, будуть інвестовані у облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Дохід по інвестиційному фонду за традицією буде сплачений у вигляді дивідендів, а після завершення інвестиційного періоду 24.05.2021, клієнти матимуть змогу пролонгувати інвестицію.

Вже багато років клієнти ОТП Капітал та ОТП Банку користуються подвійною інвестиційною пропозицією,  а отже, вже багато років  збирають подвійний врожай  від такої інвестиції. Пропонуємо й вам перевірити переваги продукту «Подвійний результат» на власному досвіді. Для оформлення вкладу завітайте до будь-якого відділення ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.