UA

Відділення у Рівному змінює адресу

З 10 серпня 2020 року відділення у місті Рівне за адресою: м. Рівне, вул. Грушевського, 42-Б розташовуватиметься за новою адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 14-А.

07 серпня 2020 року відділення буде обслуговувати клієнтів до 13:00.

Ми прагнемо покращити рівень обслуговування наших клієнтів і водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал нашої регіональної мережі. Саме тому відділення у Рівному змінює адресу, за якою обслуговуватиме клієнтів.

З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення в м. Рівне за телефоном   (0362) 69 55 55.

Довідковий центр Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація