UA

Регіональне відділення у Харкові тимчасово призупиняє свою діяльність

З 28.07.2020 року до 31.07.2020 року призупинено роботу Регіонального відділення у Харкові за адресою: м. Харків, пров. Банний,1. Звертаємо увагу, обслуговування клієнтів здійснюватиме відділення "Благовіщенське" за адресою: м. Харків, вул. Різдвяна, 21, яке працює за наступним графіком:

  • з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00, операційний час денної каси – з 09.15 до 17.30;
  • субота та неділя – вихідні дні.

Окрім того, усі відділення з 12.30 до 13.00 мають перерву.

Нагадуємо, онлайн-банкінг OTP Smart може з легкістю замінити візит до відділення.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, напишіть нам: фінансові консультанти можуть допомогти у месенджері ( Facebook messenger, Telegram и Viber).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація