UA

OTP Group вкотре шукає стартапи для співпраці

OTP Group оголошує вже четвертий набір учасників у межах програми OTP Startup Partner. Така програма є чудовою можливістю, аби перевірити ідею та продукт у банківському секторі Центральної та Східної Європи. Особливо заохочується участь компаній та стартапів, які очолюють жінки, а також стартапи з колективами, де збережена гендерна різноманітність.

Четверта програма OTP Startup Partner – це найбільш комплексна програма на сьогодні, оскільки, штаб-квартира в Угорщині, а також усі іноземні дочірні компанії також шукають стартапи, які підтримуватимуть їхні бізнес-цілі.

Отже, стартапи мають шанс проводити «пілоти» у 12 країнах Центральної та Східної Європи від Словенії до Росії.

Програма OTP Startup Partner шукає рішення у таких категоріях:

  • розширена аналітика даних;
  • клієнтський досвід та обслуговування;
  • внутрішня ефективність;
  • інновації продуктів у роздрібному банкінгу;
  • інновації продуктів у малому та середньому бізнесі та корпоративному банкінгу;
  • рішення, які не підпадають під жодну з перерахованих вище категорій, але пов’язані з банківським сектором.

Потенційні учасники мають взяти участь у онлайн-відборі з 3 етапів: заповнення онлайн-заявки, онлайн-співбесіда і, нарешті, найкращі заявники можуть взяти участь у дводенному відборі Selection Days на початку грудня. На заході представники стартапів можуть довести актуальність своїх рішень перед банківськими експертами.

Тримісячний пілотний період проходитиме з березня до травня 2021 року переважно в онлайн форматі та завершиться Demo day (Днем інвестора), де компанії можуть представити результати пілотних проектів керівництву Групи, а також представникам кількох угорських та міжнародних корпоративних партнерів та інвесторам .Фіналісти цього етапу зможуть взяти участь у наступній фазі проекту, яка триватиме 6 місяців.

Більше інформації – за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація