UA

ОТП Капітал святкує 15-ту річницю своєї діяльності

ОТП Капітал святкує 15-ту річницю своєї діяльності

Компанія з управління активами ТОВ «КУА «ОТП Капітал», член ОТП Групи в Україні, святкує п’ятнадцяту річницю своєї діяльності.

Компанію ОТП Капітал було засновано в липні 2007 року, вона стала другим після ОТП Банку представником ОТП Групи в Україні. За час свого існування компанія пережила кілька економічних криз і розширила свою діяльність від бізнесу, орієнтованого на пайові інвестиційні фонди, до одного з лідерів на ринку колективного інвестування, який надає широкий спектр інвестиційних послуг приватним особам та корпоративним клієнтам.

Під управлінням «ОТП Капітал» нині 7 публічних інвестиційних фондів, 10 венчурних фондів, 3 портфелі страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди. Компанія є засновником та керівною компанією відкритих недержавних пенсійних фондів «ОТП Пенсія» та «ФріФлайт».

«Період повномасштабної війни став для компанії черговим випробуванням на міцність, тому зараз система ризик-менеджменту ОТП Капітал працює овертайм, аби зафіксувати та попередити всі можливі ризики для інвестицій клієнтів. Інвестиційний департамент ретельно перебирає всі можливі варіанти для інвестування вільних активів. А відділ маркетингу намагається максимально доступно, просто і відверто донести все, що відбувається, до наших клієнтів. Усі члени команди працюють на благо клієнтів та заради майбутнього компанії», – розповіла Наталя Меженська, генеральний директор ОТП Капітал.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.