UA

Понад 100 підприємств ММСБ зможуть отримати фінансування ОТП Банку за унікальними умовами у межах програми з USAID

Понад 100 підприємств ММСБ зможуть отримати фінансування ОТП Банку за унікальними умовами у межах програми з USAID

Понад 100 підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу зможуть отримати фінансування в ОТП Банку за унікальними умовами у межах Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору». Про це повідомив Павло Гузир, керівник проєктів альтернативних каналів продажів «Агрофабрики» ОТП Банку на спільному вебінарі з компанією «Агріаналітика», що відбувся у прямому ефірі у Фейсбуці.

За умовами спільної програми з USAID, ОТП Банк з жовтня п.р. пропонує новий інноваційний продукт – кредитування мікро-, малого та середнього бізнесу з кількістю працівників до 250 осіб на поповнення обігових коштів для здійснення основної діяльності з компенсацією процентної ставки за рахунок гранту від USAID, завдяки чому ставка для позичальників складе 7% річних строком на 12 місяців.

Як повідомив П. Гузир, програма передбачає кредитування за компенсованою ставкою релокованого бізнесу, критичних галузей економіки, підприємств, що постраждали від агресії рф, та підприємств з істотною часткою жінок у структурі власності. «Ключова галузь України – агробізнес – підпадає під категорію «критична галузь», тож є ключовим споживачем програми. Тому агровиробники можуть отримати фінансування на цих унікальних умовах», — наголосив він.

Одночасно ОТП Банк запровадив інноваційний продукт – поєднання в одній пропозиції умов гранту USAID та приватного партнерства з основними постачальниками товарно матеріальних ресурсів для проведення посівної кампанії, серед яких – основні гравці ринку з постачання засобів захисту рослин, насіння та добрив. Як зазначив П.Гузир, «ця пропозиція є унікальною, адже агровиробники можуть оформити за нею фінансування на постачання продукції від партнерів банку за річною ставкою 0,1% річних строком на 12 місяців».

За його словами, програма набула великої популярності серед клієнтів: банк отримав багато запитів на фінансування, багато замовлень знаходиться у роботі, укладено перші кредитні угоди.

П. Гузир також повідомив, що у межах спільної програми з USAID є напрям з надання факторингового фінансування за найнижчою на ринку ставкою – 7% річних, також завдяки компенсації за рахунок гранту. Це буде ефективним рішенням з фінансування для поповнення обігових коштів та покриття касових розривів для великих торгових мереж, роздрібних, фармацевтичних та ін., які працюють з авансовими платежами, у т.ч. постачальників ТМР для агровиробників на умовах відстрочки платежу.

«Це найкращі цінові умови фінансування малих та середніх підприємств на ринку. Поки загальну суму факторингового фінансування у межах вказаної програми заплановано у сумі 100 млн грн, фінансування у формі відновлюваної кредитної лінії – у сумі 430 млн грн. Але зважаючи на попит та оперативність в утилізації вищевказаних лімітів ми будемо звертатися до USAID з пропозиціями продовження програми співробітництва», — підкреслив банкір.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація