UA

Відділення «Фалеєвське» у м.Миколаїв припиняє свою роботу

АТ «ОТП БАНК» припиняє діяльність відділення «Фалеєвське» у Миколаєві.

Банк прагне покращити рівень обслуговування клієнтів і водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал регіональної мережі. Саме тому обслуговування клієнтів відділення «Фалеєвське» в м.Миколаїв за адресою: просп. Центральний, 67 з 15 квітня 2024 року здійснюватиметься за новою адресою: вул. Садова, 10.

Обслуговування клієнтів відділення 12.04.2024 року здійснюватиметься до 13:00.

З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення «Фалеєвське» в м.Миколаїв за номером: 8 (0512) 53 08 30, або телефонуйте до Інформаційного центру банку: (044) 490 05 00 (цілодобово).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація