UA

Банківські та фінансові установи

Партер ПАТ «Ідея Банк»

ПАТ «Ідея Банк»

ПАТ "Ідея Банк" (раніше ПАТ "Плюс Банк") працює на ринку України вже 27 років та з 2007 року входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – Getin Holding S.A, Республіка Польща.

Сьогодні Ідея Банк відзначається експертами, як один із найбільш стабільних банків країни та входить у 20-ку найнадійніших банків України декількох авторитетних рейтингів. Банк відзначено багатьма нагородами та відзнаками за популярність та якість продуктів, найкращий сервіс та гарну репутацію.

ІДЕЯ БАНК – лідер з готівкового кредитування в Україні за 2013-2014р.

Кращий роздрібний банк (ІІІ місце), за версією видання “Инвестгазета” та рейтингу Ukrainian Banker Awards 2012-2013-2014

ІДЕЯ БАНК – визнаний “Банком року” 2016 р.

Ідея Банк був визнаний «Банком Року», а його готівкові кредити та депозитні програми - одними з найкращих на ринку.


Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень»

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» – це кредитна установа, яка має ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України АВ №580561 від 11.01.2012 р.

Кредитування здійснюється ТОВ «ФК «ЦФР» через мережу відділень і точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також – відділення банків-партнерів.

Історія компанії на ринку почалася з 2008 року, і на сьогоднішній день мережа «КредитМаркет» складається з понад 200 власних відділень і точок продажів.

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень»

Альфа-Банк Україна

Альфа-Банк Україна

Альфа-Банк Україна – це великий комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк займає лідируючі позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк Україна входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб. Банк заснований в 1992 році і з 2001 року здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк. Входить до складу ABH Holdings SA (ABHH) з 2004 року.