UA

#43 Шахрай Тюрінга

Тест Тюрінга — тест, створений у 1950 року задля визначення здатності машини проявляти інтелектуально обумовлену поведінку, що тотожна до поведінки людини і яку неможливо відрізнити від поведінки людини. Ідею запропоновав Алан Тюрінг у статті «Обчислювальні машини та розум».

Фейкові банківські боти

У стандартній інтерпретації на підставі відповідей на питання людина має визначити, з ким він розмовляє: з людиною чи з комп’ютерною програмою. Завдання комп’ютерної програми — ввести людину в оману, змусивши зробити неправильний вибір.

У нашій інтерпретації, завдання людини, звичайного громадянина, користувача банківських послуг, визначити, з чим він має справу: зі справжнім банківським ботом чи з шахрайським. Завдання шахрайського бота очевидне.

Шахрайський бот прикидатиметься не шахрайським, спокушатиме вас призами і бонусами, робитиме все, щоб ви провалили цей тест, але в решті решт, – він все одно зробить те, чого ніколи, за жодних умов не зробить справжній банківський бот. Шахрайський бот спитає  ваш CVV2/CVC2-код.

CVV2/CVC2-код банківські чат-боти не запитують!

Тест Тюрінга

Як захиститися:

Ось і вся наука.