UA
Замовлення виписки на електронну пошту – це зручний спосіб контролю за станом рахунку Вашої організації!

Для контролю за операціями по картковим рахункам Вашої організації, пропонуємо користуватись безкоштовною послугою – Замовлення виписки на електронну пошту.

Ви маєте можливість отримати виписку по картковим рахункам Вашої організації шляхом оформлення запиту через сайт ОТП Банку. Ми намагаємось економити Ваш час - відтепер Вам немає необхідності звертатись за випискою до відділення Банку або Довідкового Центру.

Замовлення виписки на електронну пошту
Особливості надання послуги

Послуга надається клієнтам, які оформили у відділенні Банку заяву на отримання виписки на адресу електронної пошти. Виписка може бути надіслана лише на ту адресу, яку було вказано у заяві.

Відповідь на запит надається протягом 15-ти хвилин.

Запити, отримані до 17:00 будуть оброблені в поточний день. Запити, надіслані після 17:00, можуть бути оброблені на наступний робочий день.

Якщо Ваша електронна адреса не зареєстрована в системах Банку, для отримання виписок через сайт необхідно звернутися до відділення ОТП Банку, в якому обслуговується Ваш рахунок, для написання заяви на отримання виписки на адресу електронної пошти.

Користуючись послугою, Клієнт надає дозвіл Банку відсилати виписки по рахунку через відкритий канал мережі Інтернет на вказану адресу електронної пошти. Всю відповідальність за розголошення даних по рахунках третім особам, що відбулося внаслідок надсилання Банком виписок через відкритий канал мережі Інтернет на вказану Клієнтом адресу електронної пошти, Клієнт бере на себе. Клієнт підтверджує, що Банк попередив, що інформація, яка передається на адресу електронної пошти, не є захищеною та може стати відомою третім особам без згоди Банку та Клієнта. Банк не несе відповідальності за затримки при доставці електронної пошти внаслідок виникнення проблем в мережі Інтернет.

Замовлення виписки на e-mail для корпоративних клієнтів