Сектор по боротьбі із шахрайством

 

Якщо у Вас є що повідомити про клієнтів, третіх осіб, окремі підрозділи та працівників Банку, щодо питань, які, на Ваш погляд, не зовсім відповідають роботі банківської установи, або вимушують Вас, або Банк нести додаткові витрати та таке інше, Ви можете направити інформацію до Сектору по боротьбі із шахрайством, скориставшись нижченаведеною формою.

Зауваження: анонімні повідомлення не розглядаються!

По всім повідомленим Вами фактам, буде проведено перевірку, та прийняті відповідні міри реагування.

Дякуємо за співпрацю.

Поля, позначені символом * обов'язкові для заповненняНадаю АТ «ОТП Банк» (далі – «Банк») згоду на обробкумоїх персональних даних, наведених у цій анкеті/формі/заявці, з метою пропонування та/або надання мені (або клієнту Банку, від імені якого я дію) послуг Банком, у т.ч. шляхом здійснення прямих контактів зі мною за допомогою засобів зв’язку, а також розгляду питання, зазначеного в даній анкеті/формі/заявці.
* Термін «обробка персональних даних» визначається Законом України «Про захист персональних даних» та означає будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем. *