Новини

 

З 25 травня по 3 червня 2018 року по всій Україні пройде V Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Про це було повідомлено на анонсуючій прес-конференції за участю організаторів, учасників та партнерів Фестивалю, що відбулася 25 квітня 2018 року у міжнародному центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre.

. . . Детальніше

Керуючись своєю принциповою місією підвищувати стандарти і ефективність ведення бізнесу в Україні, ОТП Банк не тільки надає клієнтам банківські продукти і сервіси європейського рівня, а й активно залучається у соціально корисні ініціативи, зокрема просвітницькі та експертні заходи.

. . . Детальніше

Завдяки спільній програмі фінансування українських аграріїв ОТП Банку і одного з провідних вітчизняних виробників засобів захисту рослин – корпорації UKRAVIT, відтепер представники аграрної галузі можуть отримати кредити на купівлю продукції UKRAVIT за ставкою від 0,01% річних терміном до 6 місяців.

. . . Детальніше

За підсумками щорічного фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» «Фінансовий Оскар–2017», в рамках якого вже більш ніж удвадцяте виділені кращі учасники фінансового сектора країни, за досягнення у сфері кредитування населення ОТП Банк відзначений у номінації «Драйвер споживання».

. . . Детальніше

Вторинний авторинок до сьогодні існував практично без банківського фінансування. Причина крилася у низці складних вимог і труднощів, які висували банки до клієнтів: необхідність експертної оцінки авто і вимога відповідності критеріям за пробігом і віком автомобіля, необхідність оформлення застави і страховки, нотаріального засвідчення договору, вимога укладання договору виключно з юр. особою, внесення значного авансу тощо. Все це призводило до значних як часових, так і грошових затрат для клієнта, змушуючи його шукати фінансування де-інде. ОТП Банк вирішив цю проблему.

. . . Детальніше

Київ, 16 квітня 2018 р. — У Києві відбувся офіційний старт кампанії Mastercard «Передай пас» за участі партнерів і легендарного футболіста Олександра Шовковського. Під час жеребкування між учасниками ініціативи були розподілені майданчики, які будуть оновлені в ході проекту. За результатами жеребкування, ОТП Банк спільно з Mastercard відновить футбольний майданчик у місті Житомирі за адресою: вул. Київська, 59.

. . . Детальніше

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками 2017 року, завдяки прибутковій операційній діяльності та послідовній реалізації збалансованої кредитно-фінансової політики, ОТП Банк покращив результат попереднього року, зафіксувавши 1,02 млрд грн чистого прибутку.

. . . Детальніше