Тепер телефонуйте до Банку і за допомогою Skype!
Ми можемо допомогти?
 
 

Новини

 

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ОТП Банк» на рівні uaА+. Прогноз рейтингу – стабільний. У ході оновлення рейтингу агентство використовувало фінансову звітність АТ «ОТП Банк» за 2014-2015 рр. та І-ІІІ квартали 2016 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

. . . Детальніше

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що 17.01.2016 в період з 06:15 до 06:45 у зв’язку з проведенням технологічних робіт буде призупинена можливість проведення транзакцій з використанням платіжних карток Visa International та MasterCard World Wide.

. . . Детальніше

Комітет підприємців ринку фінансових послуг та з питань соціальної відповідальності бізнесу при Торгово-промисловій палаті України склав рейтинг відкритості недержавних пенсійних фондів, в якому фонд «ОТП Пенсія» посів перше місце.

Рейтинг оцінив можливість отримання потенційним вкладником повної, актуальної та необхідної інформації про недержавний пенсійний фонд на підставі даних з офіційних і відкритих джерел. Досліджувалися тільки відкриті пенсійні фонди з активами не менш ніж 500 тис. грн.

. . . Детальніше

Шановні клієнти!

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» засвідчує свою повагу та повідомляє:

. . . Детальніше

Шановні клієнти,

АТ "ОТП Банк" щиро вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Звертаємо Вашу увагу на режим роботи системи OTP Smart у святкові дні:

29 грудня 2016 року – система працює у звичайному режимі, крім SWIFT-переказів та внутрішньобанківських переказів в іноземній валюті.

З 19:30 29 грудня 2016 року створені клієнтами SWIFT-перекази, перекази за межі Банку та платежі в іноземній валюті між різними клієнтами OTP Bank будуть виконані 04 січня о 09:00 . . . Детальніше

Сповідуючи концепцію соціально відповідального бізнесу і застосовуючи для її реалізації всі доступні форми і методи надання та залучення благодійної допомоги, трудовий колектив ОТП Банку об'єднав зусилля у підготовці подарунків для вихованців київської школи-інтернату №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору

. . . Детальніше

Шановні колеги!

Раді повідомити, що деякі відділення будуть працювати у суботу та неділю 24 / 25.12.2016.

. . . Детальніше