Новини

 

За результатами дослідження ринку фінансування та обслуговування сегмента МСБ, проведеного виданням Бізнес, редакція склала рейтинг Кращий банк для МСБ, в якому ОТП Банк продемонстрував впевнені лідерські позиції та посів провідні місця в усіх номінаціях - “Цінова пропозиція”, “Кращий продукт", “Цільове кредитування та міжнародні програми”, а також “Кращий банкір МСБ”.

. . . Детальніше

З метою визначення, хто і на яких умовах готовий фінансувати українських аграріїв, журнал Landlord спільно з аудиторсько-консалтинговою компанією Kreston GCG склали Рейтинг банків України, які пропонують найпривабливіші умови кредитування та підтримки аграріїв, лідером якого став ОТП Банк.

. . . Детальніше

Шановні клієнти,

Просимо взяти до уваги, що з 11 вересня 2018 року змінюється порядок перерахування податків, зборів, платежів до Державного та місцевих бюджетів на балансові рахунки 3111, 3121, 3141, 3151, 3131, 3311, 3321, 3412, 3421 та 3422 (дохідні рахунки Державного казначейства). Платежі на зазначені рахунки будуть прийматися виключно на МФО 899998. Кошти за переказами, які будуть сплачуватися на ці рахунки у комбінації з іншим МФО будуть повертатися платникам, як нез’ясовані надходження.

. . . Детальніше

З метою розширення доступу українських аграріїв до фінансування ОТП Банк і компанія Санагро Україна розробили партнерську програму, що передбачає пільгові умови придбання мінеральних та органічних добрив від національного імпортера та дистриб’ютора із залученням кредитних коштів ОТП Банку.

. . . Детальніше

ОТП Банк та КУА «ОТП Капітал» пропонують спільний акційний продукт - вклад «ОТП Подвійний», що розширює інвестиційні можливості клієнтів завдяки поєднанню двох різних фінансових інструментів: 3-місячного депозиту від ОТП Банку та 12-місячного інвестиційного фонду від ОТП Капітал. Сума вкладу розподіляється на дві рівні частини між цими складовими. Співпраця двох стратегічних партнерів з ОТП Групи генерує подвійні зусилля для досягнення найкращого інвестиційного результату, подвійний контроль за ризиками та подвійний захист інвестицій.

. . . Детальніше

В рамках програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy перше об'єднання співвласників багатоквартирного будинку – київське ОСББ «Котельникова-31» – отримало кредит у розмірі 467 тис. грн. в ОТП Банку на утеплення. За умовами програми, ОСББ отримує компенсацію у розмірі 40% від суми кредиту від європейських донорів.

. . . Детальніше

З вересня усі власники OTP Tickets Travel Card отримають нові переваги при користуванні кредитною карткою.

Відтепер з OTP Tickets Travel Card можна здійснювати зручні та економні поїздки на UBER:

  • знижка -50% від вартості поїздки до та з аеропорту;
  • 10% кеш-беку від вартості поїздки по місту по всій Україні.
. . . Детальніше