Новини

 

Материнський банк OTP Group – OTP Bank Plc. оголосив про підписання угоди про придбання мажоритарного пакету акцій Mobiasbanca – Groupe Societe Generale, молдавської дочірньої компанії Societe Generale Group.

. . . Детальніше

З 7 лютого усі клієнти ОТП Банку мають можливість здійснювати купівлю іноземної валюти онлайн. Тепер послугою купівлі валюти можна скористатися у Інтернет-банкінгу OTP Smart.

. . . Детальніше

Продовжуючи розширювати можливості комфортного доступу до банківського сервісу європейського рівня, ОТП Банк пропонує нові умови для мікро та малого бізнесу. Відтепер у рамках одного тарифного пакету можна отримати зручний та вигідний набір опцій у тарифному пакеті «Комфортний – для малого бізнесу». Він розрахований для невеликих компаній з виручкою до 5 млн грн та буде гарним помічником для юридичних осіб, які неактивно користуються банківськими послугами.

. . . Детальніше

Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» проходитиме з 31 травня по 9 червня 2019 року. 10 найкращих фільмів транслюватимуть у містах-учасниках. Також у рамках фестивалю буде проведений конкурс дитячих короткометражних фільмів для дітей віком від 7 до 14 років.

. . . Детальніше

ОТП Банк разом із компанією ALFA Smart Agro та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) організовують низку аграрних регіональних семінарів – «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Семінари пройдуть у Харкові, Дніпрі, Тернополі, Києві та Кропивницькому з 23 січня по 13 лютого.

. . . Детальніше

EVOLUTE by OTP – це зручний мобільний додаток з великим набором опцій для ведення власного бізнесу за допомогою смартфону. Всі операції клієнти зможуть проводити в онлайн форматі, без відвідування відділень.

. . . Детальніше

Відтепер у мережі відділень «ОТП Банку» можна розпочати здійснювати накопичення у недержавному пенсійному фонді «ФріФлайт», активи якого будуть прив’язані до іноземної валюти. Це означає, що всі надходження від вкладників в гривні будуть інвестуватися виключно у валютні активи для захисту від девальвації та отримання валютної дохідності, вищої за валютні банківські депозити. Портфель фонду включатиме найбільш надійні інструменти фінансового ринку – валютні державні облігації та банківські депозити, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

. . . Детальніше