Тепер телефонуйте до Банку і за допомогою Skype!
Ми можемо допомогти?
 
 

Новини

 

Недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» за підсумками 2016 року збільшив активи під управлінням на 90,5%, до 89,5 млн грн, кількість учасників фонду збільшилася втричі – до 29 400 чоловік

. . . Детальніше

Впровадивши якісно нову систему інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart та мобільний додаток до неї, ОТП Банк активно розвиває перелік доступних користувачам послуг з метою покращення функціональності та зручності самостійного управління власними фінансовими потоками

. . . Детальніше

Шановні клієнти,

Звертаємо Вашу увагу: на даний момент при погашенні власного споживчого кредиту з поточного рахунку операція проходить з оплатою комісії в розмірі 0,25% від платежу, але не менше 3 грн. Сума помилково списаних комісій буде повернута на рахунки в повному обсязі.

. . . Детальніше

За ініціативою Західноукраїнської регіональної дирекції ОТП Банку у партнерстві з офіційним дилерським центром Porsche в Україні 25 січня 2017 року у салоні «Порше Центр Львів» було проведено бізнес-сніданок для VIP-клієнтів (Private Banking), що став майданчиком для зустрічі представників бізнес-кіл Львова і обміну досвідом ефективного управління командою.

. . . Детальніше

Шановні клієнти, повідомляємо про тимчасову проблему з коректністю відображення планових платежів за споживчими кредитами в OTP Smart.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Актуальну суму поточного платежу Ви можете дізнатись за допомогою автовідповідача за номером 044 498 88 44 (пункт 1 – 2).

. . . Детальніше

Шановні клієнти,

Зустрічайте мобільний додаток OTPbusiness від ОТП Банк Україна, за допомогою якого Ви зможете користуватися послугою дистанційного банкінгу OTP online та отримувати необхідну інформацію в режимі 24/7.

. . . Детальніше

Шановні клієнти,

Повідомляємо, що на сьогоднішній день вже доступна нова версія додатку OTP Smart для операційних систем Android та iOS.

Нижче – перелік нових можливостей для Вас.

. . . Детальніше