Новини

 

ОТП Банк запровадив нові функції у системі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart: фотокаси та валютообміну. Нові функції доступні як у web-версії системи, так і у мобільних додатках (задля активації послуги клієнтам необхідно оновити мобільний додаток до найновішої версії).

. . . Детальніше

Коло партнерських програм автокредитування ОТП Банку поповнилося новим солідним брендом – Mitsubishi. Відтепер споживачі можуть придбати обрану марку авто від відомого японського автовиробника з використанням кредитних коштів від ОТП Банку за спеціальними умовами

. . . Детальніше

Шановні клієнти!

З 21:00 22.10.2017 до 12:30 23.10.2017 доступ до систем OTP Smart та OTPonline буде тимчасово обмежений або відсутній у зв’язку з оновленням системи.

. . . Детальніше

Послідовно розвиваючи актуальний напрямок автокредитування, ОТП Банк запровадив нову програму кредитів для фізичних осіб на придбання нового легкового автомобілю марки RAVON.

. . . Детальніше

Шановні клієнти!

В оновлених мобільних додатках OTP Smart передбачена функція валютообміну (продаж валюти та конверсія іноземних валют. Без купівлі іноземної валюти за гривню).

. . . Детальніше

ОТП Банк та Cygnet Agrocompany уклали договір про рефінансування витрат, понесених компанією на придбання пресу Mersier 3000, що видаляє підігріту воду з бурякового жому та дозволяє повторно її використовувати у виробничому процесі. Завдяки даній технології, Cygnet буде суттєво заощаджувати на витратах на електроенергію.

. . . Детальніше