OTP Bank Plc. офіційно завершив придбання банку в Болгарії

 

Минулого тижня DSK Bank, болгарське дочірнє підприємство OTP Bank, офіційно завершив купівлю 99,74% акцій Societe Generale Expressbank AD, болгарської дочірньої структури Societe Generale Group, а також інших локальних дочірніх структур, які належать цій Групі.

Завдяки цьому придбанню OTP Group зміцнило свої ринкові позиції в Болгарії, ставши ще більш сильнішим оператором в регіоні.

Адже Societe Generale Expressbank – це 7-ий банк у Болгарії за величиною із долею на ринку у 6,7%. Банк зарекомендував себе як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті.

Нагадаємо, домовленість про придбання була підписана у серпні 2018 року, а 15 січня 2019 року – угоду офіційно фіналізували. Очікується, що процес повної інтеграції завершиться у 2020 році.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один із найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних та приватних клієнтів, а також суб’єктів малого та середнього бізнесу. На українському ринку банк з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної та стабільної структури, яка пропонує споживачам сервіси європейської якості. Стовідсотковим власником банку є крупний угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять «ОТП Капітал» та «ОТП Лізинг».

Стежте за новинами Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 22 Січня 2019