ОТП Банк долучився до організації серії регіональних семінарів для аграріїв

 

ОТП Банк разом із компанією ALFA Smart Agro та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) організовують низку аграрних регіональних семінарів – «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Семінари пройдуть у Харкові, Дніпрі, Тернополі, Києві та Кропивницькому з 23 січня по 13 лютого.

Впродовж кожної події розглядатимуть 3 тематичні блоки:

  • практику використання аграрних розписок агровиробників та рекомендації IFC;
  • спільну програму кредитування ALFA Smart Agro та ОТП Банка;
  • застосування бартерних схем для оплати продукції ALFA Smart Agro зерновими;
  • аналіз ринку сільгосппродукції.

Цього року компанія ALFA Smart Agro надає ширший вибір фінансових рішень для агровиробників. Наприклад, за підтримки IFC впроваджується інструмент товарних аграрних розписок. Існує 2 схеми, за якими можна скористатися опцією: традиційна (форвардний договір та аграрна розписка) та з залученням дистриб’ютора (індосамент).

Варто зазначити, ОТП Банк та ALFA Smart Agro вже другий рік реалізовують спільний проект у рамках «ОТП Агро фабрика». Завдяки чому клієнти можуть отримати фінансування за спеціальною ставкою – 17% річних у гривні. Лише аграрна розписка виступає забезпеченням по кредиту, а дізнатися про попереднє рішення фінансування можна протягом одного робочого дня.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один із найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних та приватних клієнтів, а також суб’єктів малого та середнього бізнесу. На українському ринку банк з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної та стабільної структури, яка пропонує споживачам сервіси європейської якості. Стовідсотковим власником банку є крупний угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять «ОТП Капітал» та «ОТП Лізинг».

Стежте за новинами Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 31 Січня 2019