UA

ОТП Банк увійшов до групи найбільших банків за класифікацією НБУ

Національний банк України перевів АТ «ОТП Банк» з групи великих до групи найбільших фінансових установ.

Як відомо, НБУ щорічно здійснює розподіл банків на групи з метою розмежування наглядових функцій та обов’язків. Комісія Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків прийняла рішення від 30 грудня 2014 року № 614 про розподіл банків на групи на 2015 рік. За даним рішенням, групу найбільших банків України склали 16 фінустанов, включаючи ОТП Банк.

«Подібні класифікаційні зміни мають дещо технічний характер, головним завданням для нас є не включення у групи великих чи найбільших, а забезпечення стабільної фінансової позиції, збалансованого співвідношення активів і пасивів, диверсифікації бізнесу і ефективного управління ризиками», - відзначив Тарас Проць, член правління АТ «ОТП Банк», відповідальний за управління ризиками.

Нагадаємо, у грудні 2014 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ОТП Банк» на рівні uaА+ зі стабільним прогнозом. Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу ОТП Банку , включають: наявність підтримки від акціонера OTP Bank Plc., який є найбільшим банком Угорщини та лідером угорського банківського ринку; диверсифікацію клієнтського кредитного портфеля; оптимальну структуру ресурсної бази за джерелами залучення; високі показники ефективності діяльності тощо. Підтверджений рейтинг високої кредитоспроможності став ще одним доказом надійності та стабільності ОТП Банку, які також були засвідчені рейтингами інших агентств і видань (РА «Стандарт-Рейтинг», Мінфін, Forbes Україна, Новое время, Власний рахунок та ін.)

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація