UA

ОТП Банк запроваджує мобільний додаток Smartbank для зручнішого користування Інтернет-банкінгом

З 22 грудня 2014 року ОТП Банк впроваджує мобільний додаток до системи інтернет-банкінгу OTPdirekt – Smartbank, за допомогою якого клієнти отримають можливість користуватися послугою дистанційного банкінгу та отримувати додаткову інформацію в режимі 24/7. Наразі додаток доступний для завантаження з усіх мобільних пристроїв на базі Android у Google Play.

Мобільний додаток Smartbank став ще одним кроком ОТП Банку до удосконалення сервісу онлайн-банкінгу з урахуванням потреб клієнтів. Так, додаток надає засоби для дистанційного управління власними фінансами користувачам послуги OTPdirekt, зокрема: можливість перегляду залишків на рахунках та отримання реквізитів, блокування/активації платіжних карток, завантаження виписок за рахунками, здійснення різних видів переказів –між власними рахунками, в межах ОТП Банку, в межах України, міжнародних SWIFT-переказів, проведення миттєвих переказів 24/7 між картками ОТП Банку, а також тимчасове блокування доступу до системи тощо.

ОТП Банк націлений і далі працювати над покращенням функціоналу мобільних додатків і розширенням можливостей та удосконаленням системи OTPdirekt.

Для тих, хто наразі не є користувачами послуги OTPdirekt, мобільний додаток Smartbank відкриє можливість ознайомитися з потенціалом системи, скориставшись її демо-версією, а також стане у нагоді для пошуку найближчого банкомату або відділення ОТП Банку та перегляду курсів валют.

Ми розуміємо настрої на ринку і знаємо потреби клієнтів у вільному та комфортному керуванні власними фінансами. Ми працюємо над тим, щоб, інвестуючи й поступово удосконалюючи нашу систему, відповідати вимогам користувачів. Розробка мобільного додатку Smartbank, за допомогою якого клієнт матиме доступ до власних рахунків завжди і звідусіль, є вдалим кроком у цьому напрямку», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Отримати більш детальну інформацію про Smartbank, а також завантажити додаток можна, скориставшись посиланням на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація