UA

ОТП Банк дарує подорож до Монако!

З 15 грудня 2014 року ОТП Банк пропонує своїм клієнтам Private Banking – держателям преміальних карток Visa Platinum та Visa Gold взяти участь в акції «Поїздка до Монако».

За умовами акції, здійснивши три або більше покупки по картці Visa Platinum або Visa Gold на загальну суму 5 000 гривень і більше в період з 15 грудня 2014 року по 15 березня 2015 року, учасник отримує можливість виграти головний приз – подрож до Монако. В рамках даної акції також передбачені щомісячні подарунки - 30 тревел-кейсів для найактивніших учасників, які протягом кожного етапу проведення акції здійснять найбільшу кількість розрахунків від 500 гривень по своїй картці Visa Platinum або Visa Gold ОТП Банку.

«Сервісні переваги і лояльність для нас завжди були пріоритетними напрямками розвитку. З цією метою ми активно розвиваємо нові програми та сервіси для клієнтів Private Banking. Цією пропозицією ми хочемо ще раз підкреслити свої наміри безперервно розширювати можливості преміального сервісу і заохотити наших клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Отримати більш детальну інформацію про акцію, а також ознайомитися з іншими акційними пропозиціями ОТП Банку можна на сайті.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація