UA

ОТП Банк дарує подорож до Монако!

З 15 грудня 2014 року ОТП Банк пропонує своїм клієнтам Private Banking – держателям преміальних карток Visa Platinum та Visa Gold взяти участь в акції «Поїздка до Монако».

За умовами акції, здійснивши три або більше покупки по картці Visa Platinum або Visa Gold на загальну суму 5 000 гривень і більше в період з 15 грудня 2014 року по 15 березня 2015 року, учасник отримує можливість виграти головний приз – подрож до Монако. В рамках даної акції також передбачені щомісячні подарунки - 30 тревел-кейсів для найактивніших учасників, які протягом кожного етапу проведення акції здійснять найбільшу кількість розрахунків від 500 гривень по своїй картці Visa Platinum або Visa Gold ОТП Банку.

«Сервісні переваги і лояльність для нас завжди були пріоритетними напрямками розвитку. З цією метою ми активно розвиваємо нові програми та сервіси для клієнтів Private Banking. Цією пропозицією ми хочемо ще раз підкреслити свої наміри безперервно розширювати можливості преміального сервісу і заохотити наших клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Отримати більш детальну інформацію про акцію, а також ознайомитися з іншими акційними пропозиціями ОТП Банку можна на сайті.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація