UA

Нова преміальна ко-бренд картка ELLE Platinum від ОТП Банку - привілеї, стиль і статус

Спеціально для стильних, впевнених у собі клієнток, які цінують свій час і бажають отримати сервіс високого рівня, ОТП Банк спільно з виданням «ELLE Україна» розробив нову ко-бренд картку ELLE Platinum, що поєднує в собі переваги преміального сервісу банку та ексклюзивні можливості від партнерів.

Розроблена на базі платіжної системи Visa International спільно з міжнародним глянцевим журналом про моду ELLE Україна, дебетно-кредитна ко-бренд картка ELLE Platinum розширює можливості використання звичайної банківської картки. Крім преміальних умов обслуговування в банку, що включають послуги персонального менеджера, цілодобовий консьєрж-сервіс, а також оформлення картки Priority Pass з доступом до VIP-залів очікування в більш ніж 600 аеропортах по всьому світу, ELLE Platinum надає своїм власницям доступ до унікальних програмам знижок і переваг від партнерів Visa і ELLE Україна.

Також, до послуг власниць картки Elle Platinum від OTP Bank унікальні привілеї: знижки на нові колекції та ексклюзивні пропозиції світових брендів; електронна підписка на журнал ELLE на 6 місяців; щомісячні розіграші запрошень на вечірки ELLE; стильна флешка з ексклюзивним дизайном картки ELLE Platinum для перших ста клієнток, які оформили картку.

Крім того, власниці ко-бренд карток ELLE Platinum мають додаткові переваги і сервіси від платіжної системи Visa - програма знижок та привілеїв, можливість робити покупки та отримувати послуги за спеціальними цінами в Chic Outlet Shopping®, Hollywood Beauty and Style Cente, Ferrari Store і безліч інших пропозицій.

«На своєму досвіді ми вже впевнилися в успіху і вигідності для клієнтів таких ко-бренд проектів. В одному спільному продукті ми надаємо цільовій групі клієнтів комплекс послуг та переваг. Ко-бренд картка Elle Platinum від ОТП Банку - це дійсно унікальне поєднання преміального сервісу європейського банку і ексклюзивних переваг від партнерів Visa і ELLE Україна. Це зручність, стиль і статус, який, впевнений, гідно оцінять наші клієнтки», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

З 15 грудня 2014 року ко-бренд картку ELLE Platinum можна оформити в усіх відділеннях ОТП Банку або замовити картку, заповнивши заявку на сайті www.elle.ua або www.otpbank.com.ua.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Інформаційного центру для клієнтів Premium Banking ОТП Банку 044 495 25 05.

«ELLE Україна» – щомісячний міжнародний журнал про моду, красу і стиль для жінок, які хочуть дізнаватися про новинки моди з перших рук. Заснований в 1945 році російською емігранткою Елен Гордон-Лазарефф, сьогодні ELLE – найбільш читаний журнал мод у світі. Українське видання ELLE – перший міжнародний журнал мод в Україні, що вийшов на місцевий ринок в 2001 році. З тих пір ELLE визначає модні тенденції, надихаючи жінок на створення власного неповторного стилю і допомагає жінкам розкривати свій потенціал.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація