UA

ОТП Банк визнано Best Wealth Management Provider в Україні за версією World Finance

Провідне фінансове видання World Finance удостоїло український ОТП Банк нагороди Wealth Management Award 2014 і звання Best Wealth Management Provider в Україні. Нагороди World Finance розцінюються світовою фінансовою спільнотою як високе визнання успіхів нагороджуваної компанії і передового досвіду для банківської галузі.

Як повідомила прес-служба видання, нагорода ОТП Банку стала результатом аналізу бізнесу і переважної кількості позитивних відгуків користувачів та експертів про ОТП Банк на веб-платформі World Finance Wealth Management Awards 2014. Експерти високо оцінили зусилля українського ОТП Банку, спрямовані на підтримку достатньої ліквідності і сильної капітальної позиції. Також, була відзначена ефективність управління ризиками та операційної діяльності ОТП Банку, що дозволяє банку залишатися надійним провайдером фінансових послуг у надскладному економічному та регулятивному середовищі.

Крім того, ОТП Банк має дійсно стійку модель управління активами, яка вигідно виділяє банк серед інших компаній в регіоні.

На думку експертної панелі World Finance, ОТП Банк є наочним прикладом банку, який виконує свої зобов'язання і стратегічні цілі, в основу яких закладена клієнторієнтована філософія бізнесу.

Професійна модель управління капіталом заможних клієнтів (Wealth Management) в ОТП Банку входить у структуру бізнес-напрямку OTP Private Banking. Представляючи європейські стандарти преміального банківського обслуговування, Private Banking від ОТП Банку неодноразово визнавався одним з кращих в Україні (зокрема, за версією таких авторитетних видань, як The Banker, Euromoney, Ukrainian Banker Awards, Капітал та інші).

«Аби успішно працювати в сегменті Private Banking, потрібно добре знати свого клієнта і вміти задовольняти його потреби. Заможні клієнти в Україні очікують від банківського сервісу, насамперед, надійності, комфортності, швидкості та конфіденційності. І ми щодня працюємо над тим, щоб не лише відповідати очікуванням наших клієнтів, але і передбачати їх», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямків Private Banking і Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація